Mecz z Bratniakiem Kraków

🏆 A klasa, gr. 3

 1. KOLEJKA
  📆 11.09.2021
  🏟 Kraków, ul. Dąbska 1A
  🏁 Dąbski Kraków – Bratniak Kraków – 5:0 (1:0)
  Ciesielski ⚽⚽
  Cynk ⚽⚽
  Raczyński ⚽
  🟨 Gerlich, Cebula
  👤 Tymoszuk – Bogdanowicz, Gerlich, Kwaśniewski, Spruch (65. Fałowski) – Jakubiec (69. Jobczyk), Ciesielski (82. Małysza), Świder, Raczyński – Cynk, Ogonek (79. Cebula)
  Podopieczni Krzysztofa Szewczyka pokazali w meczu z Bratniakiem totalną dominację i kontrolę nad meczem. Mimo, że pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu gospodarzy, to w drugiej dominacja miejscowych nie pozostawiła żadnych złudzeń.
  Bohaterem meczu ponownie był kapitan Dąbskiego Rafał Ciesielski, który zanotował dwie asysty i sam strzelił dwa gole, z czego jeden z rzutu karnego po faulu na nim.
  Goście w całym meczu nie stworzyli żadnej okazji do zdobycia gola za co należą się słowa uznania bezbłędnie i ofiarnie grającej defensywie Dąbskiego.
  Po spadku z ligi okręgowej trener Krzysztof Szewczyk z bardzo dobrym skutkiem zbudował drużynę, która z każdym meczem wygląda coraz lepiej i ma na koncie komplet punktów po trzech meczach (pierwsza kolejka ze Strzelcami została przełożona na listopad).
  Za tydzień poprzeczka będzie znacznie wyżej zawieszona, bowiem Dąbski zmierzy się z innym spadkowiczem, a zarazem czołową drużyną A klasy Zwierzynieckim Kraków.