Porażka w drugim meczu.

W upalne środowe popołudnie przegrywamy na swoim boisku z Grębałowianką 3:6(1:2). Po dobrym początku w 9′ obejmujemy prowadzenie po pięknym uderzeniu A.Turczyka. Niestety w ciągu 15 minut popełniamy dwa koszmarne błędy w obronie które bezlitośnie wykorzystał przeciwnik. Mimo ambitnej postawy i stworzeniu kilku dogodnych sytuacji na przerwę z chodzimy na minusie. Początek drugiej połowy wymarzony zakończony wyrównującą bramką M.Cynka. Gdy wydawało by się że mamy kontrole nad meczem i odzyskujemy wiarę w zwycięstwo kolejne błędy w defensywie skutkują utrata kolejnych bramek i musimy gonić wynik. Kapitalne uderzenie z dystansu R.Cebuli daje nadzieje na poprawę wyniku, jednak zespół Grębałowianki niczym wytrawny bokser wykorzystał swoje okazje i wysoka porażka stała się faktem.

W najbliższą niedziele 16 Sierpnia gramy na wyjeździe z Piastem Wołowice o godzinie 17:00 i czekamy na pełną rehabilitacje zespołu.